A. Čulen- Prečo kandidujem na post predsedu VÚC? Video

13.10.2013 19:49

Strana Magnificat Slovakia – voľby do VÚC 2013


Predstavujeme kandidátov strany Magnificat Slovakia vo voľbách do VÚC 2013 Anton Čulen: Boh žehnaj Slovensko!

Prečo sa angažuješ v strane Magnificat Slovakia?

Anton Čulen: „ V strane Magnificat Slovakia sa angažujem kvôli veľkej dôvere k Antonovi Seleckému, s ktorým som už kadečo preskákal. Kresťania už nemôžu byť zalezení kdesi za múrmi kostolov, ako sa nás to tu nepriatelia Cirkvi a Boha snažia už roky nahovoriť, ale musia sa stať znamením odporu zlu.


Treba nabrať odvahu vziať na seba zodpovednosť a vnášať Desatoro a evanjelium do každodenného života v spoločnosti. Do politiky, ekonomiky, hospodárstva, kultúry, do oblasti médií. Musíme sa zvlášť v tejto naliehavej dobe zomknúť k Bohu a k Sedembolestnej Panne Márii, Patrónke Slovenska. Treba naplniť slová Evanjelia: „Vy ste soľ zeme, kvas a svetlo sveta.“2. Čo povazuješ za podstatné zmeniť v slovenskej politike, aký najväčši problém v tejto spoločnosti vidíš?

Anton Čulen: „Treba začať meniť politiku na Slovensku od základu. Treba vymeniť tých ľudí, ktorým slovo morálka, alebo etika nič nehovorí. Politikov, ktorí sa tam zabarikádovali na večné veky. Treba, aby do politiky na Slovensku vstúpili ľudia, ktorí si ctia pravdu a blížneho, nemyslia len na seba, ale chcú slúžiť, nie vládnuť. Verím, že takých je na Slovensku dosť, len nemajú chuť vstúpiť do arény , kde sa len kradne, privatizuje a intriguje. Toto, čo sa na Slovensku deje, sa demokraciou nazvať nedá. Je potrebné do spoločenského života vniesť Kristovo Evanjelium a pokoj.“


3. Čo podľa teba môže urobiť nielen politik, ale každý občan Slovenska?

Anton Čulen: „Ak nie všetci občania Slovenska, tak aspoň tých 70% kresťanov si musia uvedomiť, odkiaľ národu hrozí najväčšie nebezpečenstvo. Musia si uvedomiť, že sú to v prvom rade tí, ktorí sa snažia presadiť na Slovensku zákony, ktoré ničia rodinu, útočia na Boha, avizujú zmenu Ústavy, aby z nej mohli vyhodiť cyrilometodské duchovné dedičstvo. Útok na rodinu je útokom na existenciu národa. Aj preto je tu politická strana Magnificat Slovakia, ktorá si pokladá za svoju povinnosť postaviť sa zoči-voči vzbúrencom proti Bohu a ponúka občanom Slovenska svojich kandidátov, ktorí aj počas komunistického režimu zostali stáť na strane pravdy a Desatora. Boh žehnaj Slovensko!“


Anton ČUlen: Prečo kandidujem na post predsedu VÚC- video

 

 

 Mgr. Anton Čulen- volebný program na voľby predsedu VÚC 2013 + stručný životopis - aktualizované 7. 10. 2013

 
 

Ak si aj vy myslíte, že je čas postaviť sa do boja za Boha, za národ, za rodinu, za život a za slobodu pre všetkých občanov Slovenska, tak prosím pošlite tento email aj vaším priateľom.

Boh žehnaj Slovensko.

 

A. Čulen